MÖBLER / Bord / Spelbord 12508391

nr 1250 8391

Spelbord

1800-tal, Med backgammoninredning. Bredd: 88, djup: 44 cm, höjd: 77 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

700 kr

Såld:

500 kr

måndag 29 april 2019
kl 20:34:41